تبلیغات
با من حرف بزن - افرین بر ملت ایران

ما همچنان ایستاده ایم

افرین بر ملت ایران
نظرات () |من از ملت ایران خاضعانه تشکر میکنم که چنین حماسه بزرگی خلق کردند انتخاب نیمی از شما اگر چه با سلیقه من جور نیامد اما دهان یاوه گویان رو به نیکی بست امروز حسن روحانی از دل دولتی بیرون امد که او را دروغگو ومتقلب نشان میدادند .امروز همان احمدی نژادی که شما هر کاری کردید تا به مدرم ثابت کنید هیچ کاری در این سالها نکرده اولین نفری بود که به شما تبریک گفت. 

امروز مردم از انتخاب چند سال پیش خود دفاع کردند همین مردم وقتی به احمدی نژاد رای دادند این عده دیکتاتور و انحصار طلب  مردم را دهاتی!! و بیسواد!!خواندند و امروز همین مردم شدند مردم فرهیخته و بابصیرت !!! 
اگر انروز انها نگذاشتند تا ما جشن پیروزی بگیریم امروز ما یعنی کسانی که انها افراطی و انحصار طلب و خشن مینامند به راحتی ایستادیم و شادی و پایکوبی انها را نظاره کردیم . امروز روز رسوایی مخالفین ماست کسانی که نظام را متقلب مینامیدند از چه رو در انتخابات مجددا شرکت کردند و چرا نتیجه انتخابات را به این راحتی پذیرفتند؟؟!!! ایا اگر نامزد مورد نظر ما رای میاورد همین گروه دوباره بر طبل تقلب نمیکوبیدند؟ امروز هاشمی وهمه شمایی که بذر تردید در دل مردم پاشیدید و کشور را به اشوب کشیدی باید از ملت بزرگ ایران که انان را فهیم وبا بصیرت خواندید عذر خواهی کنید . این کمترین کاری است که میتوانید انجام دهید .
پیروزی شما در انتخابات از الطاف خفیه الهی بود اری اگر ما قدرت را بدست گیریم شما هر کاری برای بر زمین زدن ما میکنید اما ما نامرد نیستیم ودلسوز کشورمانیم و بر خلاف مصلحتش کاری نمیکنیم از قدیم میگفتند شاگرد شرورتر را مبصر بذار تا از شرش در امان بمانی 
پینوشت : وقتی حتی دشمنان ما بالاخره مجبور به پذیرش نتیجه انتخابات ما شدن و اعتراف کردن که انتخابات ایران  سالم وازاده  معنیش اینه که زمان محاکمه موسوی و کروبی  فرا رسیده  اقایون باید پاسخ بدن  به چه مدرکی به نظام مقدس ما و همه مردم ایران تهمت زدن  وتوهین کردن و اعتراف کنند که دیکتاتور خودشون هستند  که با رای اقلیت خواستار ابطال چهل میلیون رای شدند  مسئولین نظام ، ماخواستار محاکمه این افرادیم  و تا هر جا که باشه پشت این  خواسته مون وایمیسیم


برچسب ها : جشن پیروزی-انتخابات-روحانی-اصلاحطلبان-
نویسنده : زهرا
تاریخ : 1392/03/26
زمان : 01:58 قبل از ظهر
:: برگهای برنده تان را نسوزانید
:: دهه فجر مبارک
:: چرا دلشون میخواد فتنه زنده بمونه؟؟
:: چرا رفراندوم؟؟؟!!!!!
:: هفته وحدت
:: 9 دی در رفسنجان چه گذشت ؟؟
:: چرا محافظه کاری ....؟؟
:: نمیخوایم فکرررر کنیم ؟؟؟
:: گاهی خیلی زود دیر میشود
:: مقاومت تحریمها را شکست
:: چاهی که زمان احمدی نژاد کندن هنوز سرش بازه
:: یک هشدار بزرگ
:: لقمان جان کجایی جات خالیه
:: درباره رمان جادوی عشق
:: رمان جادوی عشق ( قسمت اخر)(1)
:: رمان جادوی عشق ( قسمت اخر)(2)
:: وبگردی( پست ثابت)
:: قبلش چی میگفتن حالا چی میگن!!!!
:: دولت راستگویان ایا پاسخگو هست؟؟؟
:: ازادی یواشکی یا طغیان در برابر خدا
:: رمان جادوی عشق ( قسمت سی و دوم )
:: رمان جادوی عشق ( قسمت سی و یک)
:: رمان جادوی عشق ( قسمت سی ام)
:: وبگردی( پست ثابت)
:: سلام صداو سیما
:: رمان جادوی عشق ( قسمت بیست ونهم)
:: رمان جادوی عشق ( قسمت بیست وهشتم )
:: در سر اقای هاشمی چه میگذرد؟؟؟
:: رمان جادوی عشق ( قسمت بیست وششم)
:: رمان جادوی عشق ( قسمت بیست و پنجم)


نمایش نظرات 1 تا 30

قالب وبلاگ

قالب میهن بلاگ

بازی آنلاین

آپلود سنتر

آپلود عکس